• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cavuslutesisleri
  • https://plus.google.com/u/0/108358917845376214427/posts
  • https://twitter.com/cavuslu_org
Üyelik Girişi
ÇAVUŞLUDAN
Facebook ta ÇAVUŞLU HABER

ÇAVUŞLU DA DÜĞÜN TARİHLERİ
GİRESUNSPOR

GÖRELESPOR
GÖRELEYİ CANLI İZLEYİN
İLLER ARASI MESAFE
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.04216.0663
Euro6.75016.7772
NAMAZ VAKİTLERİ
Hava Durumu
Anlık
Yarın
17° 13° 10°
google Reklam
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam627
Toplam Ziyaret3402194

sanalbasin.com üyesidir

“EYNESİL’İN BANA KATTIĞI TECRÜBELERİ İLÇEMİZİN HİZMETİNE SUNMAYA HAZIRIM”


12/11/2018


Ak Parti’de Belediye başkan aday adaylıkları için müracaatlar devam ediyor. Aday adayı olarak başvuruda bulunan Av. İbrahim Topal, el ele verip, gönül gönüle ilçemizi hak ettiği yere getirme adına bu yarışta varım” dedi.

Av. İbrahim Topal’ın Ak Parti Eynesil İlçe binasında yaptığı başvuruda konuşan İlçe Başkanı Gürsel Yılmaz, “İlçemizde ve beldemizde daha önce kazandığımız belediye başkanlıklarını tekrardan oylarımızı artırarak kazanmayı hedefliyoruz. Partimiz, teşkilatımız bu yönde ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Hedefimiz oylarımız artırarak iki belediyeyi de tekrar kazanmaktır. Ben bu yolda aday adayı olan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin. Tabiî ki bu bir yarıştır, bu aday adaylı sürecinde, adaylık sürecinde 5 tane 3 tane aday adayımız olabilir. Bunlardan bir tanesi partimizin adayımız olacak. Aday olamayan arkadaşlarımızın küsmek gibi bir durum İnşallah söz konusu olmaz. Bizim beklentimiz bütün aday adayı arkadaşlarımızın aday kim olursa olsun adayımızın yanında, partimizin adına çalışıp seçimi kazanmak olmalıdır. Bu düşünceler ile tekrar hayırlı olmasını diliyorum, Allah Muaffak etsin, Allah utandırmasın” dedi 
Av. İbrahim Topal sözlerine başlarken çok heyecanlı olduğunu belirterek, “2001 yılında AK Parti’yi kurarken girmiş olduğum bu camiaya bir müddet il yönetim kurulu üyesi olarak devam ettim. Daha sonra biraz ara verdik. 2011 yılında bizi AK Parti Ailesi ‘Eynesil İlçe Başkanı’ olarak uygun gördü. Yapılan kongre sonrası 26 ay boyunca Eynesil İlçe Başkanı olarak görev yaptım. Ben Topallı Deresi torunuyum. Doğdum doğalı bu ilçede yaşıyorum. 23 yıllık meslek hayatımı burada ifa ettim. 8 ay askerlik, 4 yıllık eğitim hayatım haricinde hep ilçede ikamet ettim. Bu ilçe bana aile, evlatlar ve siz değerli dostlar gibi birçok değerli şey verdi ve bizi bir noktaya getirdi. Şimdi de Siyasi, ekonomik ve sosyal edindiğimiz tecrübeyi ve 23 yıllık avukatlık birikimi ilçemizin hizmetine sunmak arzusuyla 31 Mart 2019’da yapılacak olan belediye başkanlığı yerel seçimlerinde Eynesil Ak Parti Belediye Başkanı Aday Adaylığına başvurmak için burada bulunmaktayım. Tabiî ki siyaset bir yarıştır. Bunun farkındayız. İyi olan kazansın diyorum fakat bir taraftan da mutlaka Eynesil’in Ak Partili bir belediye olarak devamını arzu ediyoruz. Kendi adıma bu süreçte yola çıkabilmek için siyasi bir mücadele verdim geçmiş dönemde. Siyaseti bıraktığım zamanlarda bile hiçbir zaman partimizi bırakmadım ve bu süreçte de benim yanımda olan değerli dostlarıma buradan tekrar şükranlarımı arz ediyorum. 

Malum olduğu üzere bütün Türkiye’de Ak Parti 16 yılı aşkın süredir genel idareyi, 11 yıldır da yerel idareyi elinde bulundurmaktadır. Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifade ettiği gibi teşkilatlarda ve belediyelerde bir yıpranma ve yorulma olabiliyor. Zaman zaman bir kan değişimine ihtiyaç var. Bizler bile yaptığımız işlerde bazen yorulup, başka işi teyit ederek bu yorgunluğumuzu atıyoruz. Eynesil’de yeni bir siyasi yaklaşıma ihtiyaç olduğu konusunda tabansal bir talep olduğunu görüyorum. Bu değişim sürecini belki Türkiye genelinde de hissediyoruz ama Eynesil’de yerel anlayışla bir değişim süreci arzu edilen bir talep olarak görülüyor. Bu noktada biz gerek dostlarla gerek ailemle gerekse siyasi çevremizle yaptığımız istişare sonucunda belediye başkanı adaylığından başlamaya karar verdik ve bu amaçla da buradayız. Ülkemizin yeniden zihinsel, belediye hizmeti gibi yeni bir dönüşüme ihtiyacı var. Ülkedeki bu alışıla gelmiş olan siyası tarz da rahatsız olan bir yapı. Bunu biz de vatandaşlarımı da biliyor. Yeniden bu ülkeyi kucaklama ve toplumsal uzlaşmayı sağlama adına, el ele verip gönül gönüle ilçemizi hak ettiği yere getirme adına bu yarışta varız. Dolayısıyla bu düşüncelerle beraber aday adaylık başvurusunda bulunuyorum. Hepinize çok teşekkür ederim. Allah razı olsun” dedi.

Haber : Ahmet CEYLAN / Çavuşlu Haber...


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
339 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın