• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cavuslutesisleri
  • https://plus.google.com/u/0/108358917845376214427/posts
  • https://twitter.com/cavuslu_org
Üyelik Girişi
ÇAVUŞLUDAN
Facebook ta ÇAVUŞLU HABER

ÇAVUŞLU DA DÜĞÜN TARİHLERİ
GİRESUNSPOR

GÖRELESPOR
GÖRELEYİ CANLI İZLEYİN
İLLER ARASI MESAFE
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.04216.0663
Euro6.75016.7772
NAMAZ VAKİTLERİ
Hava Durumu
Anlık
Yarın
17° 13° 10°
google Reklam
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi7
Bugün Toplam614
Toplam Ziyaret3402181

sanalbasin.com üyesidir

ÇAVUŞLU ESKİ OKUL MÜDÜRÜ ARSLAN İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI OLDU…


10/12/2018


Çavuşlu İlk/Ortaokulun da uzun yıllar öğretmenlik ve sonrasında Okul Müdürlüğü yapmış olan Mustafa Arslan, memleketi Doğankent ilçesi İYİ Parti İlçe başkanlığına getirildi.

İYİ Parti Doğankent ilçe başkanı İsmail Tarı'dan boşalan ilçe başkanlığı görevine yönetim kurulu kararıyla seçilen Mustafa Aslan konuya ilişkin basın açıklaması yaptı.

Aslan Açıklamasına; Partim tarafından Doğankent ilçe başkanlığına getirilmiş bulunmaktayım.” Görev istenmez verilir” düsturundan hareket ile ben de bu görevi kabul etmiş bulunmaktayım. Zaten İYİ Parti kurulduğu günden bu güne kadar gönül vermiş birisi olarak bu görevden kaçamazdım. Ayrıca beni bu göreve getirme teveccühünde bulunan arkadaşlarıma da teşekkür ederim.İYİ Parti Türkiye gündemine, siyasetin dar bir kalıp içine sıkıştığı, çözüm üretilmediği, haksızlıkların kol gezdiği, adaletin olmadığı, çözüm yerine sadece sloganlarla sorunların örtbas edildiğini, ileride ülkemiz için daha çok tehlikeyi gördüğü için Türkiye’nin gündemine oturmuştur. Onun için daha ilk seçimde her türlü engellemeler ve haksızlıkları aşa aşa elli yıllık bir parti ile hemen hemen aynı oranda oyu alarak meclise girmiştir. Parti yepyeni halkın ihtiyaçlarından ve halkın içinden doğmuş bir parti’dir. Arkasında Oslo sepeti yok, teröristlerle pazarlık sepeti yok, çözüm süreci sepeti yok, fetö sepeti de yok. Ergenekon sepeti yok.

İYİ parti, sizi-bizi yok, Türkiye’nin menfaatlerini ön planda tutan, kendisini de Türk ün bir ferdi olarak gören herkesi kucaklamaktadır. Özelinde ne olursa olsun, kendini bu ülkenin bir ferdi olarak gören herkes bizim için bir numaradır. Bu nedenle Doğankent de herkes benim için çok değerli ve muhteremdir. Elbet teki farklı düşüncelerimiz, siyasi görüşlerimiz olacaktır. Memleket için yıkıcı ve bölücü olmadıktan sonra bunu demokratik bir zenginlik olarak addedeceğiz. Hepimizin ortak noktası ülkemizin milli ve manevi değerleridir.

31 Mart 2019 da bütün Türkiye de olduğu gibi Doğankent imiz de de mahalli seçimler yapılacaktır. Hemen hemen seçime girecek partiler adaylarını açıkladılar. Adayların hepsini de tanıyorum. Hepsi de benim için değerli gençlerdir.

Ancak bizim, İYİ Partili olarak halkına tepeden bakmayan, devletin gücüne sığınarak, kendinden olmayanı ötekileştirmek asla olmayacağız. Halkın içinde, halktan birisi gibi olacağız. Herkese adil davranıp, söz konusu partimiz de olsa, haksızlık karşısında susup “dilsiz şeytan” olmayacağız. Halkın iyi ve kötü gününde yanında olup, sorunlarına mutlaka bir çözüm ve çıkış yolu bulacağız. Doğankent de sorun çok. En büyük sorun göçü engellemek ve iş sahası açmak. Milleti altı aylık iş kurda, iş sırası beklemeye mahkûm etmemek için gerekli tedbirler alınacağız.

Bütün bu sorunların üstesinden gelecek olduğuna inandığım, belediye başkan adayımız, İsmail TARI ya şimdiden çalışmalarında başarılar dilerim. Allah yardımcımız olsun" dedi...

Haber : Murat ÖZARSLAN / Çavuşlu Haber…


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
591 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın