• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cavuslutesisleri
  • https://plus.google.com/u/0/108358917845376214427/posts
  • https://twitter.com/cavuslu_org
Üyelik Girişi
ÇAVUŞLUDAN
Facebook ta ÇAVUŞLU HABER

ÇAVUŞLU DA DÜĞÜN TARİHLERİ
GİRESUNSPOR

GÖRELESPOR
GÖRELEYİ CANLI İZLEYİN
İLLER ARASI MESAFE
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.78635.8095
Euro6.58896.6153
NAMAZ VAKİTLERİ
Hava Durumu
Anlık
Yarın
25° 29° 23°
google Reklam
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi6
Bugün Toplam44
Toplam Ziyaret3423730

sanalbasin.com üyesidir

AK PARTİ VEKİLLERİNDEN ÇAVUŞLU'YA ÇIKARMA

26/03/2019

 
 
AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk Çavuşlu Belde teşkilatını ziyaret ederek teşkilat mensuplarıyla beldenin sorunları üzerine vatandaşları dinledi.
      
Tüm şikâyetleri dinleyen ve partililere çözüm yolları için bir konuşmada bulunan AK Parti Milletvekili Cemal Öztürk “Küçük beldelerde başarı, iyi bir yönetim ve gelir kaynaklarından geçer. Çavuşlu Belediyesinin gerek içme suyu, gerek kanalizasyon gerekse mahalle yolları ve sosyal yönden geldiği durum ortada. Borç yüküyle beraber gelir kaynaklarının az olması sebebiyle yaptığı da ortada; yapabileceği hizmetlerde ortada kısaca. Görünen belde kılavuz istemez.” dedi
     
Hükümetle aynı belediye partisi vurgusu yapan Cemal Öztürk sözlerine “Küçük beldelerde Belediyenin hükümetle aynı partide olması; gerek hizmet yönünden gerekse ödenek ve kaynak yönünden büyük bir avantajdır. Partimiz en azından dört, dörtbuçuk yıl daha iktidardadır. Bu gücümüzü Çavuşlu için hizmete dönüştürelim.” dedi.
       
Milletvekili Cemal Öztürk “Çavuşlu halkı bölgenin gerek taş ocağı, gerekse Çöp tesisi konusunda çok kahrını çekti. Biz bu belde sakinlerine borcumuzu hizmet ederek ödemek istiyoruz. Partimizin adayı Fatih Duzcu ve ekibi, projeler konusunda mütevazi davranmış, projelerinin garantörü biziz. Hükümetimizdir. Hükümetimizce gerekli kaynağı ve ödeneği çıkartacağız. Başkan adayımızın arkasında hükümetimiz var. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Fatih Duzcu’nun arkasındayız” dedi.

    
Cemal Öztürk Sözlerine “Eskiden Çavuşlu bölgenin parlayan yıldızı idi. Sizin anlatmalarınızla anlıyorum' ki Ekmeğiyle ünlü Çavuşlumuzun kendisinin ve ekmeğinin geldiği durum ortada. Çavuşlu her biri 24 saat açık 8 adet fırınıyla, 2 adet otobüs ve otomobiller ve kamyoncular için tesislileriyle birçok ilçede olmayan lüks oteliyle tamamen müşterileri dışardan olan bulunulmaz şirin bir beldemiz. Buraların yaşaması ve vatandaşlarımızın refahı için Belediyeye çok büyük görev düşüyor. Bugün bu görev de en çok vatandaşımıza düşüyor. Arkadaşlarımızı, akrabalarımızı gurbetten gelen dostlarımızı uyaralım. Anlatalım. Çavuşlu halkının çavuşluya sahip çıkarak siyasi görüşlerini bir tarafa bırakarak parti gözetmeden hizmet için İktidar partisi biz olduğumuzdan AK Partiye oy vermeye davet edelim” diyerek son 1 haftanın iyi bir şekilde değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.
    
Son olarak çöp tesisi konusunda da değinen Öztürk. “Evet, Maalesef Çöp tesisi bizim hükümet zamanında bizden önce yapılmıştır. Nasıl oldu niye oldu konularına girmeyeceğim. Tesis için birçok konuda iyileştirmeye gittik fakat yeterli değil burada belediyeye büyük görevler düşüyordu. Bazı konuları belediye bizden olmayınca aşamadık. Uyum sorunu yaşadık. Önümüzdeki günlerde bir aksilik olmazsa çevre ve şehircilik bakanımız Çavuşluya teşrif ederek Çöp tesisi konusunda gerekli açıklamayı yapacaktır.” dedi.
      
AK Parti Milletteki Sabri Öztürk 'de “Sayın Cemal Öztürk'ün sözlerine katılıyorum. Çavuşlu Ekmeğinin bende yeri ayrıdır. Çocukluk yılarında babam kamyonculuk yapardı bu yolden geçerken her zaman bize Çavuşlu Ekmeği getirirdi. Adayımız Fatih Duzcu’nun projelerinin arasında Çavuşlu Ekmeği ile tanıtım festival ve markalaştırma konusunda projelerini cani gönülden destekliyorum. Şahsıma ait Çavuşlu Ekmeği ile ilgili çalışmalarım var inşallah yakında kamuoyuyla paylaşacağız” diyerek bu noktada tam desteğinin olacağını kaydetti.
      
Karşılıklı sohbet ve açıklamalardan sonra Çavuşlu Belediyesine Görev yapmış Ak Parti meclis üyelerine hizmetlerden dolayı plaket verilip teşekkür edildi.
 
Kaynak : 
Fikret BODUR / eynesilajans.com...


1022 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın