• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cavuslutesisleri
  • https://twitter.com/cavuslu_org
Üyelik Girişi
ÇAVUŞLUDAN
Facebook ta ÇAVUŞLU HABER

ÇAVUŞLU DA DÜĞÜN TARİHLERİ
GİRESUNSPOR

GÖRELESPOR
GÖRELEYİ CANLI İZLEYİN
İLLER ARASI MESAFE
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.15437.1829
Euro8.48008.5140
NAMAZ VAKİTLERİ
Hava Durumu
google Reklam
Site Haritası

sanalbasin.com üyesidir

HAVAŞ TRABZON-GİRESUN SEFERLERİNİ DURDURDU

27/03/2020

Bilindiği üzere ilk olarak Çinli yetkililerce tanımla arak Koronavirüs (COVID-19) olarak adlandırılan virüs, sonrasında Dünya genelinde bir salgın haline dönüşmüş ve son olarak, Dünya çapındaki yayılma hızı göz ünde bulundurularak, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından 12 Mart 2020 tarihi itibariyle "pandemik" olarak adlandırılmıştır.

Salgın üzerine ABD, Çin, Iran, Irak, Güney Kore ve İtalya gibi ülkeler uçuşlara kapatılmış veya bu ülkelere olan uçuşlar sınırlandırılmış; diğer birçok ülke ise uçuşları durdurmuş ve yasaklamıştır. Bu durum, hem Dünya hem de Türkiye genelinde özellikle havalimanlarındaki yolcu sayısında ani, öngörülmez ve engellenemez düşüşlere neden olmuştur.

Yaşanan Karar tarihinde öngörülmesi imkân dâhilinde olmayan bu salgının yürürlükteki mevzuat hükümleri uyarınca bir mücbir sebep hali teşkil ettiği aşikârdır.

Tüm Dünya açısından bir tehdit unsuru olan ve ne zaman kontrol altına alınacağı belirsiz olan, öngörülemez nitelikteki bu durum nedeniyle, 2013 yılında taşımacılık hizmeti vermeye başlamış olduğumuz Trabzon Havalimanı-Giresun güzergahındaki hizmetimiz 1 Nisan-30Haziran arasında geçici süreyle durdurulacaktır.

Söz konusu mücbir sebep süresince ve mücbir sebebin elverdiği ölçüde faaliyetimizi devam ettirmek için gerekli her türlü çabayı sarf edeceğimizi ayrıca belirtmek isteriz.1052 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam406
Toplam Ziyaret3687913
FINDIK FİYATLARI
NÖBETÇİ ECZANE   
  

google reklams