• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cavuslutesisleri
  • https://twitter.com/cavuslu_org
Üyelik Girişi
ÇAVUŞLUDAN
Facebook ta ÇAVUŞLU HABER

ÇAVUŞLU DA DÜĞÜN TARİHLERİ
GİRESUNSPOR

GÖRELESPOR
GÖRELEYİ CANLI İZLEYİN
İLLER ARASI MESAFE
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.09558.1279
Euro9.76499.8041
NAMAZ VAKİTLERİ
Hava Durumu
google Reklam
Site Haritası

sanalbasin.com üyesidir

Orhan KILIÇOĞLU
SAYIN ERDOĞAN! KİNDAR DEĞİL, ÜLKÜCÜ GENÇLİK
28/02/2012
EFTEN-PÜFTEN ALINTI YAZILARI, ÖNÜNÜZDEKİ CAMDAN OKUYARAK ŞAYET İMANLI BİR GENÇLİK YETİŞTİRMEK İDDİASINI TAŞIYORSANIZ VE DE BU İSTEĞİNİZDE SAMİMİYSENİZ; GELİN TOKAT ÜLKÜ OCAKLARININ KÖŞESİNDE ASILI DURAN ''TÜRKÇÜ BİR BABANIN OĞLUNA VASİYETİ'' BAŞLIKLI YAZIYI İNDİREREK GÜNLERCE OKUYUP ANLAMAYA ÇALIŞIN Kİ İMANLI VE VATANSEVER GENÇ YETİŞTİREBİLESİNİZ!!!
 
 ''TÜRK GENÇLİĞİNE BOZKURTÇA VASİYET''
"Dilek yolunda ölmek Türklere olmaz tasa, 

Türk`e boyun eğdirir yanlız töreyle yasa;
Yedi ordu birleşip karşımızda parlasa
onu kanla söndürüp parçalarız,yeneriz" 
Nihal Atsız

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

RÂHİM VE RAHMAN OLAN ALLAH`IN ADIYLA 

Asâletin Türklükte, gerçek hürriyetin ise Hakk`a esarette olduğuna inanan, kutsâl emaneti yüklenerek hilâfeti taşımaya tâlip, dünya hayatının kısa oluşunun şuurundan hareketle, bu kısacık ömrü TÜRKLÜK-VATAN-DİN UĞRUNDA en verimli bir şekilde değerlendirerek;
Dünya hayatı ile ebedi hayatın kavşak noktasını teşkil eden "SON NEFES ANIMDA" gönlümün ve beynimin gönderinden bir ömür boyu hiç indirmediğim TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ BAYRAĞINI, TÜRKLÜK... VATAN... DİN VE BAYRAK SEVGİSİYLE DOPDOLU OLARAK YETİŞTİRMEYE GAYRET SARFETTİĞİM BİRİÇİK OĞLUMA TESLİM EDEBİLMENİN HAZZI İLE, MES`UT VE BAHTİYAR BİR ŞEKİLDE EBEDİYETE İNTİKÂL ETMEK İSTEYEN; HZ. MUHAMMED`E ÜMMET, NİHAL ATSIZ`A ÇERİ, ARVASİ HOCA`YA MEFTUN, NECDET SEVİNÇ`E VURGUN VE DAHASI CENNET MEKAN ALPARSLAN TÜRKEŞ`İN GÖNÜL İKLİMİNDEN NASİPLENMİŞ, 60 INI DEVİRİP 70 İNE MERDİVEN DAYAMIŞ BİR BABAYIM....

    42 Yıllık öğretmenlik hizmeti müddetinde, imânlı, ihlâslı ve Türklük şuuruyla mücehhez sayısız öğrenci yetiştirmiş olan rahmetli Babam Temel Hoca`nın bu yaşıma kadar üzerimde bir emanet olarak taşıyıp, sadakatten bir an bile sapmadığım bana olan vasiyetini, bu satırlarımı okuyan sizlerin huzurlarınızda ve şehadetinizle; kendisinden sonra gelecek olanlara devretmek üzere biricik oğluma emanet ediyorum. ALLAH (c.c) UTANDIRMASIN!


OĞUL! Eşref-i mâhluk olduğunun şuurundan hareketle, Cenab-ı Hakk`ın nizamını yeryüzünde hakim kılmak gibi yüce bir idealin gerçekleşebilmesi uğruna, bin yıldır İ`LA-YI KELİMETULLAH ÇİZGİSİNDE maddi ve manevi bütün imkânlarını seferber eden YÜCE TÜRK MİLLETİNİN şerefli bir ferdi olduğunu unutma!

    -BEZM-İ ELEST`te Rabb`ine kulluk sözü veren ruhunun, beden denilen "çamur kalıbı" ile buluşma zeminini teşkil eden ve aslında bir imtihan salonundan ibaret olan "dünya hayatı" gelip geçicidir bir dem olsun unutma!

    -Dünya ve içinde ki gelip geçici zevkler Hakk`a vuslat yolunda sana engel teşkil etmemelidir!

   -oğlum! İnsan olarak güzelliğini, ruhuna çamurdan giydirilen ve asıl varlığını zâhiren kuşatan beden kalıbında arama!

 -Asıl güzellik, senin NEFHA-İ İLÂHİ`yi taşıyan ruhundadır. Onunla, yanlız ve yanlız onunla güzelleşebileceğini sakın unutma!

    -İnsan, çözümlenmesi gereken bir "problemler yumağı"dır. Bugün Türk milleti olarak çekmekte 
olduğumuz bütün sıkıntıların, içinde çaresizce çırpındığımız bütün buhranların, bu gidişat sonucu yolumuzun kesişeceği muhtemel faciaların bir tek sebebi var, o da;
"oylarımızla seçerek Ankara`ya gönderdiklerimizin kendini çözmeye, kendi varlık sebebini idrak etmeye, kendini tanımaya, kendi ruh dünyasındaki problemlerini halletmeye muvaffak olamayarak, her milli, manevi ve kültürel meselemiz karşısında aciz, yetersiz, cüce ve yufka kalışlarındandır"

    Oğul! sana kasteden bir çok hain ve gafil mihraklar olacaktır. 
Bu hain ve satın alınmış mihraklar, bir yandan senin "AR, HAYA, NAMUS, 
MERHAMET, SADAKAT, İFFET, 
CENGÂVERLİK, KAHRAMANLIK
VE TÜRKLÜK" Gibi değerlerini yok etmeye çalışırlarken, bir diğer yandan da; istiklâl savaşının 
kılıç artıkları oluşlarının doğurduğu kin ve nefret duyguları için de, sığındıkları efendilerinin etekleri altında mevzilenerek vatanımızı bölüp parçalamak için devamlı sürette saldıracaklardır.

    -Oğul! sen Türk`sün ve Türk olarak dünyaya gelişin, iradenin dışında olup, ilâh-i bir tecellinin neticesidir. 
Allah`ın muradı olarak Türk yaratıldın. Bu, ilâh-i bir takdir meselesi, bir güzel lütuftur! Bu düşünce şekli, ırkcılık olmayıp, bir memnuniyetin ifadesidir. 
İşte, anlaşılmayan ve de anlamak istenmeyen can alıcı nokta burada; Bu "ilâh-i takdir"e rıza göstererek, bu "ilâh-i murad"a saygı duyup, onun muhafazası için gayret sarfetmek "Türkçü düşünce"nin esasını teşkil eder.

     -Oğul! Türklük, değerlerle bütünleşmiş olan bir müstesna varlıktır. Değerden maksat islâmdır. Varlık olan Türklüğün korunarak yaşatılabilmesi için değer olan İslâm ihmâl edilemez.
Bulgarlar ve Macarlar değer olan İslâm`dan mahrum kaldıkları içindir ki, varlık ifade eden Türklüğü de kaybettiler. Onlar da geçmişte Türk`tüler.

    -Oğul! TÜRK-İSLÂM ÜLKÜSÜ; Varlık olan Türklük ile değer olan İslâm ın bir birine vuslatıdır, kaynaşarak et ile tırnak misâli oluşlarıdır. Varlık ifade eden Türk`lüğün , değer olan İslâma muhabbetidir, hem de ne muhabbet!

    -Oğul! şunu çok iyi bilesin ve gelecek neslimize aktarasın ki; Bu "değer - varlık muhabbeti"nin neticesi olarak ortaya çıkan hararetin vücuda getirdiği enerji ise; Türk milletinin sevdası olan NİZAM-I ÂLEM ÜLKÜSÜ`nün hedefe varış yolunda ki yakıtıdır!

 
    -Oğul! ülkücülük ana rahminde başlar. Bütün Evliyalar, ilk DESTUR`u Analarından almış olup, her Evliya`nın manevi derece ve makamında, İLK DESTUR`U veren anasının hissesi büyüktür. Sırf analar`ın çocuk üzerindeki etkisini bildiklerinden dolayıdır ki; 
Hergün, sayısız soytarı, Kanı bozuk, Kiralık (…......) dölleri olan sunucu, proğram yapımcısı, Türk düşmanı, sözde uzman ve bilir kişi edalarında arz-ı endamla orasını burasını yırtarak et teşhirinde bulunan orta malı kenar mahalle yosmalarının televizyonlarda işledikleri iğrençlikler, panel-açık oturum ve paparazilerlekadınlarımız ANALIK ŞEREFİNDEN UZAKLAŞTIRILMAYA 
ÇALIŞILMAKTADIR.

    Bu "ANA DÜŞMANLARI" nikâh ve bekâret nedir, ne önemi var ki, bunlar çağdışı kavramlardır diyerek kadına en büyük hakareti yapmaktadırlar.
Türk töremiz ve yüce dinimiz kadına nice şerefler bahşederek büyük payeler vermiştir. 
Kadın hakları savunucusu pozlarıyla ortalıkta pankart açıp, açık oturumlarda "FİNO KÖPEKLERİ" gibi havlayan "MUHABBET TELLALLARI" nın asıl sinsi maksatları; KADINLARIN ANALIK ŞEREFLERİNİ ELLERİNDEN ALARAK, ONLARI ORTA MALI YAPMAKTIR!

"KADIN, TOPLUMUN ORTAK MALIDIR"diyen bu şerefsiz "ana düşmanlarından" başka ne beklenir ki ?

    -OĞLUM ! sana yazdığım bu vasiyetime sadık kaldığın müddetçe bir çok yabancı ve bu yabancıların uşaklığını yapan yerli düşmanların olacaktır!
Yabancı düşmanların seni keşfetdiğinden, yeri uşakları ise aptal, geri zekâlı ve menfaat perest olduklarından sana havlayarak kin kusacaklardır.

    OĞUL! SEN TÜRKLÜĞÜNE SAHİP ÇIKARAK İMANLI VE İHLÂSLI OLDUĞUN MÜDDETÇE bilki onlar senin önünde diz çökmeye mahkümdurlar...

İzmir`den denize döktüğümüz PALİKARYALARIN gözlerden kaçarak geride kalan ENİKLERİ ve İstiklâl savaşının KILIÇ ARTIKLARI `na Karşı çok dikkatli ol! Enik diye tarif etmeme bakma, ekonomimizin musluk başlarını tuttuklarından hepsi birer BESİLİ (………) AZMANI GİBİ İRİ İRİDİRLER ! !

     Bu enikler, kılıçartıkları kimlerdir diye soracak olursan onlarıda söyleyeyim OĞUL!

Bunlar; Türk dediğin nedir ki... siyasi çözüm... 36 Etnik köken... Türkiye mozaik bir ülkedir... Türkler bir mİlyon ermeniyi kesti otuzbin kürt`ü katletti... suçlu Türklerdir, ermenilerden özür dilemeliyiz... Alevi ve kürtler de azınlıktır.... Yerinden yönetim... özerklik.... Bask Modeli... otonom bölgeler... OBAMA Selamünaleykümle söze başayıp kur an dan ayet okudu ne iyi dost... Hıristiyanlara aynı ALLAH A inanıyoruz (haşa), ALLAH`ta birleşelim.... İnsanlık İSA`yı bekliyor... Türklük bölücülüktür, Türkiyelilik daha kucaklayıcı..... KANDİL DAĞINA KULAK VERELİM…… GEL HASAN! KARAYILANDAN NE BİLGİ GETİRDİN.... Türklüğü hakaret serbest olsun şeklinde havlayan hinoğlu hinlerdir. Bu gibiler kendi soylarını dahi bilmezler!! ASLINDA ÇOK İYİ BİLİYORLAR DA, AÇIKLAMALARINA AZ KALDI!

AH OĞUL! Sana olan vasiyetime yazılacak o kadar çok şey var ki..... 
Hayır dualarım MÜSLÜMAN TÜRK NESLİNİN Üzerlerine olsun.. AMİN. 
MEZARIMI HER ZİYARETİN DE ; ÖNCE BİR YASİN-İ ŞERİF, SONRA İSE ARİF NİHAT ASYA`NIN BAYRAK ŞİİRİNİ OKU EY OĞUL!

-OĞUL!ben seni ecdadına layık bir TÜRK DELİKANLISI olarak yetiştirdim. Delikanlı Kelimesi sadece Türklerin lügatında vardır. 

DELİKANLI; HESABİ OLAN DEĞİL HASBİ OLAN ER KİŞİDİR. O`hesap adamı olmayıp açık olandır. Mert, sözü ve özü bir, cömert, kanaatkar, merhamet ehli, gözü pek, dosta güven düşmana korku verendir...

Dilek ve niyazım; dileğim ve niyazım üzere yaşayıp bu vasiyetime sadakatta kusur etmemendir! 
Dost ve sırdaşlarını, Türklüğe sadakatla bağlı,Türk olmanın haklı gururunu yaşayan, Türkçü düşünceyi mücadelesinin gayesi bilen imanlı, ihlaslı, namuslu,
vicdan sahibi kamil insanlardan seç! 
İslam dinini istismar edenler bil ki Allah`a ihanet etmektedirler. Bu hal, ihanetlerin en büyüğüdür. Bu gibilerin ne vatanı ne milliyeti olur!!

Bu gibilerin günümüzde ki ihanetleri;
DİNLERARASI DİYALOG, HOŞ GÖRÜ,
MEDENİYETLER
ARASI İTTİFAK,
MEDENİYETLERİN BULUŞMASI, İNANÇ TURİZMİ VE KÜFFARLAR BİRLİĞİ DEMEK OLAN AVRUPA BİRLİĞİNE GİRMEK İÇİN YÜRÜTÜLEN FAALİYETLERDİR,
VERİLEN SÖZ VE ATILAN İMZALARDIR…. 
Bu ihanet edenlere dikkat et. Dün bir kısmı aşırı din düşmanı ateist ve moskofçu, bir kısmı da İslam ın hamisi benim, tek yol şeriat diye cuma çıkışı bayrak açan mücahit, molla, en sinsi olanı da, ABD güdümlü mollacıklar! ve ABANTÇI ilahiyatçı sürüsüdür.
Bugün bunları bir araya toplayan şey, hemen hepsinin hücrelerine sirayet eden Türk düşmanlığıdır.

    -OĞUL! Devletine sahip çık. DEVLET
HZ.NUH`UN GEMİSİ GİBİDİR! TÜRK ORDUSU İSE NAMUSUN TEMİNATIDIR, ONA ANCAK NAMUSSUZLAR,
IRZINA DEĞER VERMEYEN SOYSUZLAR SALDIRABİLİRLER !!!

    -OĞUL! Devlet çeşmesinden hakkın olmayan ruhsatsız bir yudum dahi su içme. Devlet çeşmesinden ruhsatsız su içenler, vallahi ecel yatağında ölümün o sonsuz hararetine bir damla dahi su içemeyerek,kıvrana kıvrana can verirler!!! 
-OĞUL! Allah`a teslimiyet içinde yaşayanlar hiç bir şeyden korkmazlar!
Din, vatan ve namus uğruna verilmesi gereken mücadele esnasında korku iman zaafiyetindendir….. 
Gerektiğinde KALEMİ ELİNE, 
Bazen sözü DİLİNE ALACAKSIN. 
En son ise, LÜVERİ BELİNE!!!

    -OĞUL! Sırtını vereceğin insanların asil ve asalet sahibi olmaları gerektiğini unutma!

     ASALET; Kendi şahsi geleceğini vatanın geleceği noktasında yok sayarak; maddi ve manevi bütün imkanların vatanın yüksek menfaatlerine amade kılınabilmesi hadisesidir! 
Bu şuura erebilmek için se; 1947 kışını soğuk bir gecesi PARİS`te SEN NEHRİ Kenarında donarak ölen KIRIMLI TÜRK GENCİNİN cebinden çıkan PARİS AKŞAMLARI ŞİİRİ`nin sık sık okunulması gerekir.

    -OĞUL! Bağrında VATAN YARASI diye bir yaran olsun, göz göz-parepare-lif lif bir mübaraek yar. Hergün kanasın ızdırap çek, inle, dövün, bir ömür hiç kapanmasın. Sakın bu VATAN YARANA bir merhem sürüp savdırma. 
DÜNYA VE İÇİNDEKİLERE MEYLEDİP RAHATA KAVUŞABİLME UĞRUNA, BAĞRINDA ZONKLAYAN BU "VATAN YARASINI" SAVDIRMAYA ÇALIŞTIĞIN AN BİL Kİ, ARTIK SENDE; MUTFAKLA TUVALET ARASINA DÖŞENMİŞ ONLUK PİMAPEN BORUSUN VE HİÇ BİR ŞEYSİN!! 
SEN, BAĞRINDA SANA ACI ÇEKTİREN BU VATAN YARASIYLA GÜZELSİN!!.

-OĞUL! Yeter ki sen imanlı ve ihlâslı ol, Firavun`u boğan, Nemrut`u helâk eden Rab`bin`le ol !

-OĞUL! Sana

olan vasiyetimde takipçisi olmanı istediğim ÜLKÜCÜ DAVA;
Gönül ve Hâl ehli olup, Türklük ve İslam ateşiyle yanıp Kavrulan, Hakk`a sevdalı rütbe beklemeyen, dünyaya meyledip ikbal kovalamayan , EVLİYALAR COĞRAFYASI ANADOLU`nun her taşına sevdalı, her karış toprağına vurgunların dilinde türkü, gönlünde muhabbet, yüzünde tebesüm, ciğerinin derinliklerinde tarifi imkansız sızıdır!

    Bu dava; YUNUS gibi "GEL GÖR BENİ,AŞK NEYLEDİ" diyerek yananların, ERTUĞRUL gibi GAZİLERİN davasıdır! 

    Bu dava;Buram buram Türklük kokan HAZRETİ YESEVİ`nin HORASAN YELİ, HAZRETİ MEVLANA`nın İNSAN SEVGİSİYLE TUTUŞAN GÖNLÜNÜN MUHABBET ATEŞİ, BEŞBİN ÜLKÜ ŞEHİDİNİN KANA KANA İÇTİĞİ ŞEHADET PINARIDIR!

    BU DAVA; Bazı menfaatperestlerin ellerinde ikbal Kapılarını açmaya yarayan ne bir MAYMUNCUKTUR ve ne de bir takım mevkilere çıkmak için kullanılan İSKELE, böyle biline!! Yeter ki sen imanlı ve ihlası ol, Firavun u boğan, Nemrut`u helâk eden Rabbin in yolundan sapma !!

    -OĞUL! Sana emanet bıraktığım ÜLKÜCÜ DAVA; Müslüman Türk Milletinin hudut, coğrafya tanımayan enginlerden engin yüreğindeki mevcut olan İLAY-I KELİMETULLAH SEVDASINI hayat nizamı olarak dünya`ya nakış nakış işleyecek ulvi bir idealin adıdır!

-OĞUL! Bu zamana kadar ki verdiğimiz Kutsal mücâdele de şehadet şerbetini içerek fani olmuş BEŞBİN GENÇ ÜLKÜ FİDANI`nın ruh hâlleri bu ifadelerimin yaşanmış en güzel örneğidir…

-AH OĞUL AHH ! Davamızı yaşamadan, ikbâl umuduyla dergahımıza musallat kesilerek, kefenleri solmamış, bedenleri çürümemiş beş bin ÜLKÜ ŞEHİDİNİN MİRASI ÜSTÜNDE MENFAAT VE ÇIKAR HESAPLARI YAPANLARIN
ÇEŞİTLİ HİLE VE DESİSELERİ SEBEBİYLE,
BAŞBUĞUMUZUN ÖLÜMÜNDEN SONRA BABA OCAKLARIMIZA GİREMEZ, KONUŞAMAZ OLDUK!! 
OCAK TERBİYEMİZDEN İLERİ GELEN İTAATKÂRLIĞIMIZI FIRSAT BİLİP, BÜYÜK BİR MANEVRA SAHASI BULDULAR KENDİLERİNE. BU GİBİLERE MÜCADELEDE YILMAYACAK VE BU GİBİ MİRASYEDİLERE YÜZ VERMEYECEKSİN...


    İstiklâl Savaşı`nın zaferle bitmesinin beklenildiği günlerdi. 1922`nin Ramazan`ında Yahya Kemal`in şu mısraları bir MAHYA olarak yazılıp Süleymaniye Camiinin minareleri arasına asılmıştı;
"TA Kİ YÜKSELEN EZANLAR MÜEYYED NAMIN 
GALİP ET ÇÜNKÜ SON ORDUSUDUR İSLÂMIN"
Bugün de bir mahya yazılarak önümüzdeki Ramazanda Süleymaniye`nin minareleri arasında asılacak olsaydı, mısralarının aşağıdaki gibi olması gerekirdi;

"YEŞERT SAYISINI ARTIR ÜLKÜCÜLERİN, 
ÇÜNKÜ SON KALESİDİR TÜRK VE İSLÂMIN "

       -OĞUL! ALLAH(c.c) üç büyük nimet sunmuştur insanlığa ;
TOPRAK, SU VE TÜRK !
İlk ikisiyle beslenir doyar insanoğlu, Üçüncüsünün sayesinde ise; Mazlum olan milletler onun sağlayacağı adalet nizamıyla sulh ve sükun içinde insanca yaşarlar!!

"MUM EĞER YANMİRSE YAŞMİR DEMEK, ONUN DA YAŞMAĞI YANMAĞINDADIR " 
İşte böyle EVLAT! TÜRK Milletini millet yapan değerlerinin uğrunda yan ki yaşadığın anlaşılsın. MUMUN YANMAĞI GİBİ YAN Kİ, YAŞAMİR DEMESİNLER..

Hani bir Azeri sözü vardır; 
"DERİSİ YÜZÜLMÜŞ YÜREK GEZDİREN " diye. Bu güzel sözle anlatılmak istenilen; milletin çözülüp, vatanın batışı karşısında; hainlerin yürekleri yağ bağlarken vatan severlerin çekmiş oldukları çile ve ızdırapların dayanılmaz oluşudur!!!

     -OĞUL! veda zamanı geldi, hakkım sana helâldir. Dava arkadaşlarıma saygı ve hürmette kusur etme. Sana servet mal mülk bırakmadığım için üzgün değilim! Sana kutlu davamı ve bu dava için yazdığım yazılarda tükettiğim boş kalemlerimi bırakıyorum. Yorgun ve tükenmiş kalemlerimi iyi sakla, onlar benim şefaatçim olacaklardır. Kalemlerime gaza meydanlarında küffara karşı çekilmiş antika kılıçlar gözüyle bak!
BU DÜNYADAN GÖÇER OLDUK
KALANLAR SELAM OLSUN
HER NEFİS ÖLÜMÜ TADACAKTIR

Biz sizi, şerle de, hayırla da deneyerek imtihan ediyoruz ve siz bize döndürüleceksiniz. (Enbiya Suresi,35)

Orhan KILIÇOĞLU


2509 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

SÖZDE İSLÂMCILARA, ÜLKÜCÜLERDEN NAMUS DERSİ - 01/07/2015
SÖZDE İSLÂMCILARA, ÜLKÜCÜLERDEN NAMUS DERSİ
TÜRKLÜKTEN İSTİFA EDEN MÜSTEVLİ KALINTILARI - 22/05/2015
TÜRKLÜKTEN İSTİFA EDEN MÜSTEVLİ KALINTILARI
GEÇMİŞİNİ BİLMEYENİN GELECEĞİ YOKTUR! - 07/02/2015
GEÇMİŞİNİ BİLMEYENİN GELECEĞİ YOKTUR!
İSRAİL MAKASIYLA TÜRKİYEYİ BÖLENLER, ÇİN'İ YAPIŞTIRIYORLAR! - 25/12/2014
İSRAİL MAKASIYLA TÜRKİYEYİ BÖLENLER, ÇİN'İ YAPIŞTIRIYORLAR!
TÜRK'E KÜRT'LE TUZAK KURAN ERMENİ AVCILAR! - 30/11/2014
TÜRK'E KÜRT'LE TUZAK KURAN ERMENİ AVCILAR!
ATATÜRK VE TARİHİN EN BÜYÜK OLAYI - 11/11/2014
ATATÜRK VE TARİHİN EN BÜYÜK OLAYI
KÜRT ŞEREFHAN DİYOR Kİ; ''KÜRT YOKTUR ZİRA KÜRTLER OĞUZ KAĞAN'A DAYANAN BİR BOYDURLAR'' - 13/10/2014
KÜRT ŞEREFHAN DİYOR Kİ; ''KÜRT YOKTUR ZİRA KÜRTLER OĞUZ KAĞAN'A DAYANAN BİR BOYDURLAR''
BİR ALÇAĞA VATAN DERSİ - 28/09/2014
BİR ALÇAĞA VATAN DERSİ
İSTANBUL'A GAVUR İSİMLİ CÂMİ - 10/09/2014
İSTANBUL'A GAVUR İSİMLİ CÂMİ
 Devamı
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi6
Bugün Toplam242
Toplam Ziyaret3800908
FINDIK FİYATLARI
NÖBETÇİ ECZANE   
  

google reklams