• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cavuslutesisleri
  • https://twitter.com/cavuslu_org
Üyelik Girişi
ÇAVUŞLUDAN
Facebook ta ÇAVUŞLU HABER

ÇAVUŞLU DA DÜĞÜN TARİHLERİ
GİRESUNSPOR

GÖRELESPOR
GÖRELEYİ CANLI İZLEYİN
İLLER ARASI MESAFE
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.09558.1279
Euro9.76499.8041
NAMAZ VAKİTLERİ
Hava Durumu
google Reklam
Site Haritası

sanalbasin.com üyesidir

Orhan KILIÇOĞLU
ÜLKÜCÜ BABANIN OĞLUNA VASİYETİ!
11/10/2013
"Dilek yolunda ölmek Türklere olmaz tasa, 
Türk`e boyun eğdirir yalnız töreyle yasa;
Yedi ordu birleşip karşımızda parlasa,
onu kanla söndürüp parçalarız, yeneriz" 
NİHAL ATSIZ

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM 
RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAH`IN ADIYLA 

Asâletin Türklükte, gerçek hürriyetin ise Hakk`a esarette olduğuna inanan, kutsâl emaneti yüklenerek hilâfeti taşımaya tâlip, dünya hayatının kısa oluşunun şuurundan hareketle, bu kısacık ömrü TÜRKLÜK-VATAN-DİN UĞRUNDA en verimli bir şekilde değerlendirerek;
Dünya hayatı ile ebedi hayatın kavşak noktasını teşkil eden "SON NEFES ANIMDA" gönlümün ve beynimin gönderinden bir ömür boyu hiç indirmediğim TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ BAYRAĞINI, TÜRKLÜK... VATAN... DİN VE BAYRAK SEVGİSİYLE DOPDOLU OLARAK YETİŞTİRMEYE GAYRET SARFETTİĞİM BİRİÇİK OĞLUMA TESLİM EDEBİLMENİN HAZZI İLE, MES`UT VE BAHTİYAR BİR ŞEKİLDE EBEDİYETE İNTİKÂL ETMEK İSTEYEN; HZ. MUHAMMED`E ÜMMET, NİHAL ATSIZ`A ÇERİ, ARVASİ HOCA`YA MEFTUN, NECDET SEVİNÇ`E VURGUN VE DAHASI CENNET MEKAN ALPARSLAN TÜRKEŞ`İN GÖNÜL İKLİMİNDEN NASİPLENMİŞ, 60 INI DEVİRİP 70 İNE MERDİVEN DAYAMIŞ BİR BABAYIM....

42 Yıllık öğretmenlik hizmeti müddetinde, imânlı, ihlâslı ve Türklük şuuruyla mücehhez sayısız öğrenci yetiştirmiş olan rahmetli Babam Temel KILIÇOĞLU'NUN bu yaşıma kadar üzerimde bir emanet olarak taşıyıp, sadakatten bir an bile sapmadığım bana olan vasiyetini, bu satırlarımı okuyan sizlerin huzurlarınızda ve şahadetinizle; kendisinden sonra gelecek olanlara devretmek üzere biricik oğlum Alper KILIÇOĞLU'NA emanet ediyorum. ALLAH (c.c) UTANDIRMASIN! 

OĞUL! 
Eşref-i mâhluk olduğunun şuurundan hareketle, Cenab-ı Hakk`ın nizamını yeryüzünde hakim kılmak gibi yüce bir idealin gerçekleşebilmesi uğruna, bin yıldır İ`LA-YI KELİMETULLAH ÇİZGİSİNDE maddi ve manevi bütün imkânlarını seferber eden YÜCE TÜRK MİLLETİNİN şerefli bir ferdi olduğunu unutma!
-BEZM-İ ELEST`te Rabb`ine kulluk sözü veren ruhunun, beden denilen "çamur kalıbı" ile buluşma zeminini teşkil eden ve aslında bir imtihan salonundan ibaret olan "dünya hayatı" gelip geçicidir, bunu bir dem olsun hatırından çıkartma!
-Dünya ve içinde ki gelip geçici zevkler Hakk`a vuslat yolunda sana engel teşkil etmemelidir!

OĞUL! 
İnsan olarak güzelliğini, ruhuna çamurdan giydirilen ve asıl varlığını zâhiren kuşatan beden kalıbında arama!

-Asıl güzellik, senin NEFHA-İ İLÂHİ`yi taşıyan ruhundadır. Onunla, yalnız ve yalnız onunla güzelleşebileceğini sakın unutma!

-İnsan, çözümlenmesi gereken bir "problemler yumağı"dır. Bugün Türk milleti olarak çekmekte olduğumuz bütün sıkıntıların, içinde çaresizce çırpındığımız bütün buhranların, bu gidişatın sonucunda da yolumuzun kesişeceği muhtemel faciaların bir tek sebebi var, o da; "oylarımızla seçerek Ankara`ya gönderdiklerimizin kendini çözmeye, kendi varlık sebebini idrak etmeye, kendini tanımaya, kendi ruh dünyasındaki problemlerini halletmeye muvaffak olamayarak, her milli, manevi ve kültürel meselemiz karşısında aciz, yetersiz, cüce ve yufka kalışlarındandır"

OĞUL! 
Sana kasteden bir çok hain ve gafil mihraklar olacaktır. 
Bu hain ve satın alınmış mihraklar, bir yandan senin "AR, HAYA, NAMUS, 
MERHAMET, SADAKAT, İFFET, 
CENGÂVERLİK, KAHRAMANLIK
VE TÜRKLÜK" Gibi değerlerini yok etmeye çalışırlarken, bir diğer yandan da; istiklâl savaşının kılıç artıkları oluşlarının doğurduğu kin ve nefret duyguları için de, sığındıkları efendilerinin etekleri altında mevzilenerek vatanımızı bölüp parçalamak için devamlı sürette saldıracaklardır.

OĞUL! 
Sen Türk`sün ve Türk olarak dünyaya gelişin iradenin dışında olup, ilâh-i bir tecellinin neticesidir. 
Allah`ın muradı olarak Türk yaratıldın. Bu, ilâh-i bir takdir meselesi, bir güzel lütuftur! Bu düşünce şekli ırkcılık olmayıp, bir memnuniyetin ifadesidir. 
İşte, anlaşılmayan ve de anlamak istenmeyen can alıcı nokta burada; Bu "ilâh-i takdir"e rıza göstererek, bu ilâh-i murada saygı duyup, onun muhafazası için gayret sarf etmek "Türkçü düşünce"nin esasını teşkil eder.

OĞUL! 
Türklük, değerlerle bütünleşmiş olan bir müstesna varlıktır. Değerden maksat İslâm’dır. Varlık olan Türklüğün korunarak yaşatılabilmesi için değer olan İslâm ihmâl edilemez.
Bulgarlar ve Macarlar değer olan İslâm`dan mahrum kaldıkları içindir ki, varlık ifade eden Türklüğü de kaybettiler. Onlar da geçmişte Türk`tüler.

-OĞUL! TÜRK-İSLÂM ÜLKÜSÜ; Varlık olan Türklük ile değer olan İslâm ın bir birine vuslatıdır, kaynaşarak et ile tırnak misâli oluşlarıdır. Varlık ifade eden Türklüğün değer olan İslâm’a muhabbetidir, hem de ne muhabbet!

OĞUL! 
Şunu çok iyi bilesin ve gelecek neslimize aktarasın ki; Bu "varlık- değer muhabbetinin neticesi olarak ortaya çıkan hararetin vücuda getirdiği enerji ise; Türk milletinin sevdası olan NİZAM-I ÂLEM ÜLKÜSÜ`nün hedefe varış yolunda ki yakıtıdır!

OĞUL! 
Ülkücülük ana rahminde başlar. Bütün Evliyalar ilk DESTUR`u Analarından almış olup, her Evliyanın manevi derece ve makamında, İLK DESTURU veren anasının hissesi büyüktür. Sırf analar`ın çocuk üzerindeki etkisini bildiklerinden dolayıdır ki; 
Her gün, sayısız soytarı, Kanı bozuk, Kiralık onun bunun dölleri olan Sunucu, Proğram yapımcısı, Türk düşmanı, sözde uzman ve bilirkişi edalarında arz-ı endamla orasını burasını yırtarak et teşhirinde bulunan orta malı kenar mahalle yosmalarının televizyonlarda işledikleri iğrençlikler, panel-açık oturum ve paparazilerle kadınlarımız ANALIK ŞEREFİNDEN UZAKLAŞTIRILMAYA ÇALIŞILMAKTADIR.

Bu "ANA DÜŞMANLARI" nikâh ve bekâret nedir, ne önemi var ki, bunlar çağdışı kavramlardır diyerek kadına en büyük hakareti yapmaktadırlar.
Türk'ün töresi ve yüce dinimiz kadına nice şerefler bahşederek cenneti onların ayakları altın vermiştir.

Kadın hakları savunucusu pozlarıyla ortalıkta pankart açıp, açık oturumlarda "FİNO KÖPEKLERİ" gibi havlayan "MUHABBET TELLALLARI" nın asıl sinsi maksatları; KADINLARIN ANALIK ŞEREFLERİNİ ELLERİNDEN ALARAK, ONLARI ORTA MALI YAPMAKTIR!
"KADIN, TOPLUMUN ORTAK MALIDIR" diyen bu şerefsiz "ana düşmanlarından" başka ne beklenir ki?

OĞUL! 
Sana yazdığım bu vasiyetime sadık kaldığın müddetçe birçok yabancı ve bu yabancıların uşaklığını yapan yerli düşmanların olacaktır!

Yabancı düşmanların seni keşfettiğinden, yeri uşakları ise aptal, geri zekâlı ve menfaatperest olduklarından sana havlayarak kin kusacaklardır.

OĞUL! 
SEN TÜRKLÜĞÜNE SAHİP ÇIKARAK İMANLI VE İHLÂSLI OLDUĞUN MÜDDETÇE bil ki onlar senin önünde diz çökmeye mahkûmdurlar...

İzmir`den denize döktüğümüz PALİKARYALARIN gözlerden kaçarak geride kalan ENİKLERİ ve İstiklâl savaşının KILIÇ ARTIKLARINA karşı çok dikkatli ol! 

Enik diye tarif etmeme bakma, ekonomimizin musluk başlarını tutup, medyanın büyük bir kısmına el attıklarından hepsi birer besili zağar azmanı gibi iri iridirler!

Bu enikler ve bu kılıç artıkları kimlerdir diye soracak olursan onları da söyleyeyim 
Bunlar; 
Türk dediğin nedir ki... 
Siyasi çözüm... 
36 Etnik köken... 
Türkiye mozaik bir ülkedir... 
Türkler bir milyon ermeniyi kesti…
Otuz bin kürdü katletti... 
Suçlu Türklerdir, ermenilerden özür dilemeliyiz... 
Alevi ve Kürtler de azınlıktır.... 
Yerinden yönetim...
Özerklik...
Bask Modeli... 
Otonom bölgeler... 
Hıristiyanlarla aynı ALLAH A inanıyoruz (haşa), ALLAH`ta birleşelim.... 
İnsanlık İSA`yı bekliyor... 
Türklük bölücülüktür, Türkiyelilik daha kucaklayıcı, yurttaşlık denilse de olur… 
TSK’da Yeniçeriler gibi lağvedilmelidir….. 
Türklüğe hakaret serbest olmalı.. .
Andın okunması yersizdir gib benzeri şeklllerde kinlerini kusan hinoğlu hinlerdir. 
Bu gibiler kendi soylarını dahi bilmezler! 
ASLINDA ÇOK İYİ BİLİYORLAR DA, AÇIKLAMALARINA AZ KALDI!

AH OĞUL! 
Sana olan vasiyetime yazılacak o kadar çok şey var ki... 
Hayır dualarım MÜSLÜMAN TÜRK NESLİNİN Üzerlerine olsun.. AMİN.

MEZARIMI HER ZİYARETİN DE; 
ÖNCE BİR YASİN-İ ŞERİF, SONRA İSE ARİF NİHAT ASYA`NIN BAYRAK ŞİİRİNİ OKU EY OĞUL!

OĞUL! 
Ben seni ecdadına lâyık bir TÜRK DELİKANLISI olarak yetiştirdim. Delikanlı Kelimesi sadece Türklerin lugâtında vardır.

DELİKANLI; HESABİ OLAN DEĞİL HASBİ OLAN ER KİŞİDİR. 
O`hesap adamı olmayıp açık olandır. Mert, sözü ve özü bir, cömert, kanaatkâr, merhamet ehli, gözü pek, dosta güven düşmana korku verendir...
Dilek ve niyazım; dileğim ve niyazım üzere yaşayıp bu vasiyetime sadakat da kusur etmemendir! 

Dost ve sırdaşlarını, Türklüğe sadakatle bağlı,Türk olmanın haklı gururunu yaşayan, Türkçü düşünceyi mücadelesinin gayesi bilen imanlı, ihlaslı, namuslu, vicdan sahibi kamil insanlardan seç!

İslâm dinini istismar edenler bil ki Allah`a ihanet etmektedirler. Bu hal ihanetlerin en büyüğüdür. 
Bu gibilerin ne vatanı ne milliyeti olur! 

Bu gibilerin günümüzde ki ihanetleri;
DİNLERARASI DİYALOG, HOŞ GÖRÜ,
MEDENİYETLER
ARASI İTTİFAK,
MEDENİYETLERİN BULUŞMASI, 
İNANÇ TURİZMİ 
VE KÜFFARLAR BİRLİĞİ DEMEK OLAN AVRUPA BİRLİĞİNE GİRMEK İÇİN YÜRÜTÜLEN FAALİYETLERDİR,
VERİLEN SÖZ VE ATILAN İMZALARDIR….

Bu ihanet edenlere dikkat et. Dün bir kısmı aşırı din düşmanı ateist ve moskofçu, bir kısmı da İslâm’ın hamisi benim, tek yol şeriat diye cuma çıkışı bayrak açan mücahit, molla, en sinsi olanı da, ABD güdümlü mollacıklar! ve ABANTÇI ilahiyatçı sürüleridir.
Bugün bunları bir araya toplayan şey, hemen hepsinin hücrelerine sirayet eden Türk düşmanlığıdır.

OĞUL! 
Devletine sahip çık. 
DEVLET; HZ.NUH`UN GEMİSİ GİBİDİR! 
TÜRK ORDUSU İSE NAMUSUN TEMİNATIDIR, ONA ANCAK NAMUSSUZLAR,
IRZINA DEĞER VERMEYEN SOYSUZLAR SALDIRABİLİRLER !!!

OĞUL! 
Devlet çeşmesinden hakkın olmayan ruhsatsız bir yudum dahi su içme. Devlet çeşmesinden ruhsatsız su içenler, vallahi ecel yatağında ölümün o sonsuz hararetine bir damla dahi su içemeyerek,kıvrana kıvrana can verirler!!!

-OĞUL! Allah`a teslimiyet içinde yaşayanlar hiç bir şeyden korkmazlar! 
Din, vatan ve namus uğruna verilmesi gereken mücadele esnasında korku iman zafiyetindendir. KORKU, DÜŞTÜTÜĞÜ GÖNÜLLERDEN KENDİ HACMİ KADAR İMANIN EKSİLMESİNE SEBEP OLUR!
Gerektiğinde KALEMİ ELİNE, 
Bazen sözü DİLİNE, 
En son ise, LÜVERİ BELİNE ALACAKSIN

OĞUL! 
Sırtını vereceğin insanların asil ve asalet sahibi olmaları gerektiğini unutma!

ASALET;
Kendi şahsi geleceğini vatanın geleceği noktasında yok sayarak; maddi ve manevi bütün imkanların vatanın yüksek menfaatlerine amade kılınabilmesi hadisesidir!

Bu şuura erebilmek için se; 1947 kışının soğuk bir gecesi PARİS`de SEN NEHRİ Kenarında donarak ölen KIRIMLI TÜRK GENCİNİN cebinden çıkan PARİS AKŞAMLARI ŞİİRİ`nin sık sık okunulması gerekir. 

( Paris akşamları diye yazıp GOOGLE den internete girdiğinizde şiir karşınıza çıkar, mutlaka okunmalıdır )

OĞUL! 
Bağrında VATAN YARASI diye bir yaran olsun, göz göz - pare pare - lif lif bir mübarek yara.

Her gün kanasın ızdırap çek, inle, dövün, bir ömür hiç kapanmasın ve sakın bu VATAN YARANA bir merhem sürüp savdırma.

DÜNYA VE İÇİNDEKİLERE MEYLEDİP RAHATA KAVUŞABİLME UĞRUNA, BAĞRINDA ZONKLAYAN BU "VATAN YARASINI" SAVDIRMAYA ÇALIŞTIĞIN AN BİL Kİ ARTIK SEN DE; MUTFAKLA TUVALET ARASINA DÖŞENMİŞ ONLUK PİMAPEN BORUSUN VE HİÇ BİR ŞEYSİN!! 
SEN, BAĞRINDA SANA ACI ÇEKTİREN BU VATAN YARASIYLA GÜZELSİN!!

OĞUL! 
Sen vatan için çırpındıkça, Türk milletinin namusu, dini ve bekası uğruna yılmadan, yıkılmadan, büyük bir aşk, şevk, sevda, heyecan ve sarsılmaz bir iman içinde RIZA-I BARİ`yi gözeterek mücadeleni sürdürdüğün müddetçe; HZ.MUSA GİBİ FRAVUNLAR ÇIKACAKTIR YOLUNA… HZ.İBRAHİM GİBİ SENİ ATEŞE ATMAK İÇİN NEMRUTLAR TAKILACAKTIR PEŞİNE…

OĞUL! Yeter ki sen imanlı ve ihlâslı ol, Firavun`u boğan, Nemrut`u helâk eden Rab`bin`le ol!

OĞUL! 
Sana olan vasiyetimde, takipçisi olmanı istediğim ÜLKÜCÜ DAVAYI ANLATAYIM.

ÜLKÜCÜ DAVA;
Gönül ve Hâl ehli olup, Türklük ve İslâm ateşiyle yanıp Kavrulan, Hakk`ka sevdalı rütbe beklemeyen, dünyaya meyledip ikbal kovalamayan, EVLİYALAR COĞRAFYASI ANADOLU’NUN her taşına sevdalı, her karış toprağına vurgunların dilinde türkü, gönlünde muhabbet, yüzünde tebessüm, ciğerinin derinliklerinde tarifi imkânsız sızıdır!

BU DAVA; 
YUNUS gibi "GEL GÖR BENİ AŞK NEYLEDİ" diyerek yananların, ERTUĞRUL gibi GAZİLERİN davasıdır!

BU DAVA; 
Buram buram Türklük kokan HAZRETİ YESEVİ`NİN TÜRKİSTAN YELİ, HAZRETİ MEVLÂNA`NIN İNSAN SEVGİSİYLE TUTUŞAN GÖNLÜNÜN MUHABBET ATEŞİ, BEŞ BİN ÜLKÜ ŞEHİDİNİN KANA KANA İÇTİĞİ ŞEHÂDET PINARIDIR!

BU DAVA; 
Bazı menfaatperestlerin ellerinde ikbal Kapılarını açmaya yarayan ne bir MAYMUNCUKTUR ve ne de bir takım mevkilere çıkmak için kullanılan iskele, böyle biline! Yeter ki sen imanlı ve ihlası ol, Firavun u boğan, Nemrut`u helâk eden Rabbin in yolundan sapma!!

OĞUL! 
Sana emanet bıraktığım ÜLKÜCÜ DAVA; Müslüman Türk Milletinin hudut, coğrafya tanımayan enginlerden engin yüreğindeki mevcut olan İLAY-I KELİMETULLAH SEVDASINI hayat nizamı olarak dünya`ya nakış nakış işleyecek ulvi bir idealin adıdır!

OĞUL! 
Bu zamana kadar ki verdiğimiz Kutsal mücâdele de şahadet şerbetini içerek fani olmuş BEŞBİN GENÇ ÜLKÜ FİDANI`nın ruh hâlleri bu ifadelerimin yaşanmış en güzel örneğidir…

İstiklâl Savaşı`nın zaferle bitmesinin beklenildiği günlerdi. 1922`nin Ramazanında Yahya Kemal`in şu mısraları bir MAHYA olarak yazılıp Süleymaniye Camiinin minareleri arasına asılmıştı;
"TA Kİ YÜKSELEN EZANLAR MÜEYYED NAMIN 
GALİP ET ÇÜNKÜ SON ORDUSUDUR İSLÂMIN"

Bugün de bir mahya yazılarak önümüzdeki Ramazanda Süleymaniye’nin minareleri arasında asılacak olsaydı, mısralarının aşağıdaki gibi olması gerekirdi;
"YEŞERT SAYISINI ARTIR ÜLKÜCÜLERİN, 
ÇÜNKÜ SON KALESİDİR TÜRK VE İSLÂMIN’’

OĞUL! 
ALLAH, insanlık âlemine üç büyük nimet sunmuştur;
TOPRAK, 
SU 
VE TÜRK

İlk ikisiyle beslenir doyar insanoğlu, Üçüncüsünün sayesinde ise; mazlum olan milletler onun sağlayacağı adalet nizamıyla sulh ve sükun içinde insanca yaşarlar!

"MUM EĞER YANMİRSE YAŞAMİR DEMEK, ONUN DA YAŞAMAĞI YANMAĞINDADIR "

İşte böyle EVLAT! TÜRK Milletini millet yapan değerlerinin uğrunda yan ki yaşadığın anlaşılsın. MUMUN YANMAĞI GİBİ YAN Kİ, YAŞAMİR DEMESİNLER…

Hani bir Azeri atasözü vardır; 
"DERİSİ YÜZÜLMÜŞ YÜREK GEZDİREN " diye. 
Bu güzel sözle anlatılmak istenilen; milletin çözülüp vatanın batışı karşısında; hainlerin yürekleri yağ bağlarken vatan severlerin çekmiş oldukları çile ve ıstırapların dayanılmaz oluşudur!!!

OĞUL! 
Veda zamanı geldi, hakkım sana helâldir. 
Dava arkadaşlarıma saygı ve hürmette kusur etme. 
Sana servet mal mülk bırakmadığım için üzgün değilim! 
Sana kutlu davamı ve bu dava için yazdığım yazılarımda tükettiğim içi boş kalemlerimi bırakıyorum. 
Yorgun ve tükenmiş kalemlerimi iyi sakla, onlar benim şefaatçim olacaklardır. 
Ben bu yorgun ve tükenmiş kalemlerimle, Türklük ve İslâm uğruna nice cihatlar yaptım. 
Bundan dolayıdır ki Kalemlerime gaza meydanlarında küffara karşı çekilmiş mübarek kılıçlar gözüyle bak!

AH OĞUL! NAMAZ; 
DİNİN DİREĞİ,
MÜMİNİN MİRACIDIR.
MİRAÇ, YÜKSELMEK DEMEKTİR,
NAMAZINI EDA İLE,
YÜKSEL TÜRKOĞLU,
SENİN İÇİN YÜKSELMENİN HUDUDU YOKTUR….

AH OĞUL! ANLATACAK DAHA O KADAR ÇOK ŞEY VAR Kİ SANA OLAN BU VASİYETİME BİR TÜRLÜ SON NOKTAYI KOYAMIYORUM.

VE SON OLARAK SAKIN UNUTMA Kİ 
ALLAH’IN MÜLKÜNDE, ALLAH’IN NİMETLERİNE ALDIRMAKSIZIN, O’NUN EMİR VE YASAKLARINA SIRT ÇEVİRİP, O’NA KARŞI MUHALEFET VE KENDİ TARİHİNE NANKÖRLÜK EDEN MİLLETLER; BÜYÜK FELÂKETLERE UĞRAYARAK, MAİŞET DARLIĞI VE ÇEŞİTLİ KARIŞIKLIKLARA MAHKÜM BİR ŞEKİLDE, ZELİL VE SEFİH BİR HAYATIN ESİRİ OLURLAR….

İŞTE MİLLET OLARAK BUGÜN, AKP NİN ELİNDE BÜYÜK BELÂLARA DÜÇAR OLUP, HER GÜN BİR ÖNCEKİNDEN DAHA KARANLIK BİR HAYAT YAŞAMAK MECBURİYETİNDEYSEK, BUNUN TEK SEBEBİ SANA BU SON ANLATTIKLARIMDIR OĞUL.

OĞUL! 
BİR TEK İSTEĞİM DAHA VAR SENDEN: 
SON OTUZ YILDIR VATAN, DİN VE TÜRKLÜĞÜN BEKÂSI UĞRUNA YAZDIĞIM VE HEPSİNİ SAKLADIĞIM KALEMLERİME KÜFFARA ÇEKİLMİŞ BİRER KILIÇ GÖZÜYLE BAK, ONLARI GÖZÜN GİBİ KORU. 

ÖLDÜĞÜMDE KALEMLERİMDEN BİR-İKİ TANESİNİ TABUTUMUN İÇİNE KOY Kİ SORGU-SUAL MELEKLERİ GELİP ‘’ANLAT BAKALIM DÜNYA HAYATIN İÇİNDE NE İŞLE MEŞGUL OLDUN’’ DİYE SORDUKLARINDA, ONLARA ‘’AZRAİL ELİNDEN YENİ ÇIKTIM ÇOK YORGUNUM, BU SORUYLA KARŞILAŞACAĞAMI BİLDİĞİM İÇİNDİR Kİ BANA ŞAHİTLİK EDECE KALEMLERİMİ GETİRDİM, KALEMLERİME SORUN ONLAR ANLATSINLAR’’ DİYEBİLEYİM(!)

OĞUL! 
KÖŞESİNDE, SEVGİ HANIMIN GÖNDERDİĞİ MERHUM NECDET SEVİNÇ’İN BÜYÜKÇE BİR FOTOĞRAFI ASILI OLUP, KAPISINDA ‘’NECDET SEVİNÇ KÜTÜPHANESİ’’ YAZILI OLAN ODAMI, TORUNUM HENÜZ BİR YAŞINDAKİ AHMET BİLGEHAN’A ARMAĞAN EDİYORUM. 
O BÜYÜYÜP KÜRŞAT’IN KIRK ÇERİSİNDEN BİRİ OLANA KADAR BU KÜTÜPHANEYİ SEN KULLAN.

AMA BİR ŞARTLA; HER CUMA GECESİ, ABDESTİNİ ALARAK İÇERİ GİR VE İKİ REKÂT NAMAZ KIL, ARKASINDAN YÂSİN-ŞERİF OKU VE HÂSIL OLAN SEVABINI; BEDİR-UHUT-HAYBER-MALÂZGİRT, ÇANAKKALE VE İSTİKLÂL SAVAŞI’NA GELİNCEYE KADAR Kİ TÜM ŞEHİT VE GAZİLERİMİZİN VE DAHASI GAZİ ATATÜRK, ZİYÂ GÖKALP, NİHÂL ATSIZ, DÜNDAR TAŞER, GÂLİP ERDEM, EROL GÜNGÖR, NEJDET SANÇAR, NECDET SEVİNÇ GİBİ TÜRKLÜK HADİMLERİNİN /KELÂMI VE KALEMİYLE TÜRKLÜĞE VE İSLÂM’A HİZMETİ GEÇENLERİN /ABDULLAH ÇATLI, FERHAT TÜYSÜZ, MUSTAFA PEHLİVANOĞLU, RUHİ KILIÇKIRAN VE BEŞ BİN ÜLKÜCÜ ŞEHİDİMİZİN RUHLARINA BAĞIŞLA, HAYATTA OLAN VATANSEVER SERDENGEÇTİLERE İSE DUA ET… 

BU DÜNYADAN GÖÇER OLDUK
KALANLAR SELAM OLSUN
HER NEFİS ÖLÜMÜ TADACAKTIR 

Biz sizi, şerle de, hayırla da deneyerek imtihan ediyoruz ve siz bize döndürüleceksiniz. (Enbiya Suresi,35)

** ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ **

** KÜRŞAD YÜREKLI ÜLKÜCÜLER SAĞ OLDUKÇA; TÜRK MİLLETİ GÜÇLÜ, TÜRK DEVLETİ EBEDİ, İSLÂM DİNİ HÂKİM OLACAKTIR**

ORHAN KILIÇOĞLU

 

NOT: Sitemizde yayınlanan köşe yazılarından yazarların kendileri ve yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yorumu ekleyen kişi kimliğini gizlemesi durumunda yapılan yorumlar onaylanmamaktadır. Köşe yazılarından ve yazılan yorumlardan www.cavuslu.org  Çavuşlu  Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz 4015 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

SÖZDE İSLÂMCILARA, ÜLKÜCÜLERDEN NAMUS DERSİ - 01/07/2015
SÖZDE İSLÂMCILARA, ÜLKÜCÜLERDEN NAMUS DERSİ
TÜRKLÜKTEN İSTİFA EDEN MÜSTEVLİ KALINTILARI - 22/05/2015
TÜRKLÜKTEN İSTİFA EDEN MÜSTEVLİ KALINTILARI
GEÇMİŞİNİ BİLMEYENİN GELECEĞİ YOKTUR! - 07/02/2015
GEÇMİŞİNİ BİLMEYENİN GELECEĞİ YOKTUR!
İSRAİL MAKASIYLA TÜRKİYEYİ BÖLENLER, ÇİN'İ YAPIŞTIRIYORLAR! - 25/12/2014
İSRAİL MAKASIYLA TÜRKİYEYİ BÖLENLER, ÇİN'İ YAPIŞTIRIYORLAR!
TÜRK'E KÜRT'LE TUZAK KURAN ERMENİ AVCILAR! - 30/11/2014
TÜRK'E KÜRT'LE TUZAK KURAN ERMENİ AVCILAR!
ATATÜRK VE TARİHİN EN BÜYÜK OLAYI - 11/11/2014
ATATÜRK VE TARİHİN EN BÜYÜK OLAYI
KÜRT ŞEREFHAN DİYOR Kİ; ''KÜRT YOKTUR ZİRA KÜRTLER OĞUZ KAĞAN'A DAYANAN BİR BOYDURLAR'' - 13/10/2014
KÜRT ŞEREFHAN DİYOR Kİ; ''KÜRT YOKTUR ZİRA KÜRTLER OĞUZ KAĞAN'A DAYANAN BİR BOYDURLAR''
BİR ALÇAĞA VATAN DERSİ - 28/09/2014
BİR ALÇAĞA VATAN DERSİ
İSTANBUL'A GAVUR İSİMLİ CÂMİ - 10/09/2014
İSTANBUL'A GAVUR İSİMLİ CÂMİ
 Devamı
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi8
Bugün Toplam245
Toplam Ziyaret3800911
FINDIK FİYATLARI
NÖBETÇİ ECZANE   
  

google reklams