• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cavuslutesisleri
  • https://twitter.com/cavuslu_org
Üyelik Girişi
ÇAVUŞLUDAN
Facebook ta ÇAVUŞLU HABER

ÇAVUŞLU DA DÜĞÜN TARİHLERİ
GİRESUNSPOR

GÖRELESPOR
GÖRELEYİ CANLI İZLEYİN
İLLER ARASI MESAFE
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.65248.6870
Euro10.138510.1791
NAMAZ VAKİTLERİ
Hava Durumu
google Reklam
Site Haritası

sanalbasin.com üyesidir

Tirebolu’ya 2 Dekan Yardımcısı atandı...

25/09/2016

Tirebolu İletişim Fakültesi’nde Dekan Prof. Dr. Kaya’nın talepleri doğrultusunda Yrd. Doç. Dr. Feridunoğlu ile Yrd. Doç. Dr. Koçak, Dekan Yardımcısı olarak göreve başladılar...

Giresun Üniversitesi’ne bağlı Tirebolu İletişim Fakültesi’nde Prof. Dr. Bayram Kaya’nın Dekanlığa getirilmesinden sonra bazı birimlere yeni atamalar yapıldı ve 2 Yardımcı Doçent, Dekan Yardımcılığına getirildi.
İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kaya’nın talepleri doğrultusunda Üniversite Senatosu tarafından da onaylanan atamalar çerçevesinde, halen aynı fakültede Öğretim Görevlisi olan Yrd. Doç. Dr. Orhan Kemal Koçak ile Avrasya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. İsmail Cem Feridunoğlu, Dekan Yardımcılığı görevine getirildiler.
.

                                         Yrd. Doç. Dr. Orhan Kemal Koçak                                         Yrd. Doç. Dr. İsmail Cem Feridunoğlu  

Her iki Dekan Yardımcısı da 20 Eylül 2016  tarihi itibariyle fakültedeki görevlerine başladılar. Dekan Yardımcılarından Feridunoğlu, aslen Giresunlu olup, Osman Ağa’nın 3’ncü kuşak torunu olarak bilinirken; aynı zamanda Tirebolu damadıdır. Yrd. Doç. Dr. Koçak ise aslen Tokatlı olup, bir süreden beri İletişim Fakültesi’nde Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktaydı.

kaynak: : Mahmut Borave Mahmut AYDOĞDU (Tirebolu Ekspres)

ÇAVUŞLU HABER olarak Tirebolu İletişim Fakültesi’nde Dekan Yardımcısı olarak göreve başlayan her iki akademisyene hoş geldiniz diyor ve görevlerinde kendilerine üstün başarılar diliyoruz. 1310 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret3844652
FINDIK FİYATLARI
NÖBETÇİ ECZANE   
  

google reklams