• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cavuslutesisleri
  • https://twitter.com/cavuslu_org
Üyelik Girişi
ÇAVUŞLUDAN
Facebook ta ÇAVUŞLU HABER

ÇAVUŞLU DA DÜĞÜN TARİHLERİ
GİRESUNSPOR

GÖRELESPOR
GÖRELEYİ CANLI İZLEYİN
İLLER ARASI MESAFE
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.67455.6973
Euro6.27036.2955
NAMAZ VAKİTLERİ
Hava Durumu
Anlık
Yarın
26° 28° 20°
google Reklam
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam160
Toplam Ziyaret3480418

sanalbasin.com üyesidir

HÜSEYİN GÖK ( İSİNA )


HÜSEYİN GÖK ( 
İSİNA )

1961  Tarihinde  çavuşluda doğan Hüseyin Gök Namı değer İsina resmi kayıtlarda 16/05/1967 olarak geçmiştir. İlkokulu çavuşlu ilkokulunda 3 sınıfa kadar okuyan ve 3  cü sınıftan terk  etmiştir.

Tanınmış simalar bölümünde namı Çavuşlu Görele Giresundan  çok. Trabzon, Rize ve Artvinde de  bilinip tanınmaktadır. Şöför camiasının yanında seyahat ve yolculuk eden yolcular tarafından tanın  Hüseyin Gök namı değer isina  namını geliştirerek yurt dışına Gürcistana, Ermenistana, Azerbaycana  kadar yaymıştır. Şöferlerin yanında seyahat eden yolcularında aranan kişisi olmuştur.

Seyahahat eden şöförler isinanın  hayırlı duasını almadan gitmezler. Bu duanın en büyük özelliği dua bitiminde  karşındakinin  hemen rahatlaması, İsinayı bu denli vaz geçilmez ve kalıcı ve aranan adamlığını kılan duasıdır. Nefesi kuvvetli olan isina şöför camisının taktirlerini almışken bu taktirlik aşıkane durum yolculara kadar sıçramıştır.

Çavuşlu nun medarı iftarı olan Hüseyin Gök Bekar ve hiç evlenmemiş olup Çavuşlu'nun  yüksek havadar yeri Uslu kıran da Bayraklı direğin hemen yanında beyaz evde  annesiyle beraber oturmaktadır.

 

 

                 

 

 


Yorumlar - Yorum Yaz