• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cavuslutesisleri
  • https://twitter.com/cavuslu_org
Üyelik Girişi
ÇAVUŞLUDAN
Facebook ta ÇAVUŞLU HABER

ÇAVUŞLU DA DÜĞÜN TARİHLERİ
GİRESUNSPOR

GÖRELESPOR
GÖRELEYİ CANLI İZLEYİN
İLLER ARASI MESAFE
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.09558.1279
Euro9.76499.8041
NAMAZ VAKİTLERİ
Hava Durumu
google Reklam
Site Haritası

sanalbasin.com üyesidir

Orhan KILIÇOĞLU
DİKKAT! DİKKAT! BU BAYRAM, TÜRK’E DUAM / DÜŞMANA BEDDUAMDIR !
25/10/2012

Ey bizi yoktan halk eden, her şeyi emrimize bahşeden yüce Allah’ım; zatı uluhiyetine hamdü senâlar ediyor, zatına tekbirlerimizi, âlemleri uğruna yarattığın sevgili kulun ve Habibin HZ. Muhammed Mustafa’ya da Salâtü Selâmlarımızı gönderiyoruz kabul eyle yarabbi...

 Bizi Kur’an ahkâmı ve Türk’ün töresiyle yaşat. Bizi zâtına kul, sevgili Habibine ümmet olmayı nasip kıldın ve iki cihanda mutlu olmanın yollarını gösteren Kur’an ı gönderdin. Bize olan bu nimetlerine karşı bizleri şükrümüzden aciz kılma Ya Rabbi.


Senin ilâhiyene uyduk, senin rızan için kurbanlarımızı kestik, bayram günleri boyunca getireceğimiz Selâtü Selâm ve tekbirlerimizi dergâhı izzetinde makbul ve kabul eyle, sana açılan ellerimiz boş çevirme Yarabbi. 

Şu mubarek bayram günlerinde bizi hayra, insanlık âlemini sulhu sükûna ve DOĞU TÜRKİSTAN, KIRIM, MUSUL, KERKÜK, ERBİL VE SÜLEYMANİYE'DE, KARABAĞ VE ÇEÇENİSTAN'DA, BATI ŞERİA, GAZZE VE KUDÜS'TE, AFGANİSTAN, PAKİSTAN, KEŞMİR, KARAŞİ VE MYANMAR, FİLİPİNLER, ACE, FİLDİŞİ, ENDONEZYA VE BATI TIRAKYA DA, GUANTANAMO HAPİSHANESİNDE ÇİLE ÇEKEN SOYDAŞLARIMIZI VE MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZİ HÜRRİYETLERİNE KAVUŞTUR YARABBİ...

 Şu anda hastane köşelerinde çaresiz hastalıklara dûçar olmuş naçar hastalara şifalar ihsanınla, dertlilere deva, borçlu olan kullarına borçlarını ödemeyi nasip eyle Ya Rabbi.

 Suçları sadece ve sadece; dış düşmanlarımızın ve yerli işbirlikçilerinin hain pilân ve tuzaklarına karşı Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğü uğruna verdikleri kutsal mücâdelelerinden ibaret olup, şu an SİLİVRİ ve HASDAL’DA tutsak edilerek hürriyetlerinden mahrum bırakılan korgeneral ENGİN ALAN, JND. KUR. ALABAY MUSTAFA ÖNSEL’İN şahıslarında tüm subaylarımızı ve her biri ‘’VEY IRMAĞI KIYISINDA’’ Çinliye kılıç çalan ‘’KÜRŞAT’IN KIRKÇERİSİ’’nden biri olmaya lâyık VELİ KÜÇÜK, İBRAHİM ŞAHİN, KEMÂL KERİNÇSİZ, SEMİH TUFAN GÜNALTAY gibi vatanseverleri, sevgilin HZ. Muhammed Mustafa’nın hürmetine sevenlerine bağışla Ya Rabbi.

Onlara reva görülen bu zilletin müsebbiplerini ve de onlara yapılan bu zulme medyada, siyasette, diyanette ve ahali arasından alkış tutanların ise, aile yuvalarını başlarına yıkarak, yarın mahşer günü her birerlerinin boyunlarına takılı lânet halkalarından sürüklenerek getirilmelerini zatından niyaz ediyoruz, bu niyazımızı kabul eyle ey âlemlerin yegâne güç ve kuvvet sahibi olan ULU ALLAH’IM. 

İnayetin sayesinde yeni bir bayrama erdik, rahmetini, nimetini, affımızı diliyor ve de TÜRK ve İSLÂM ÂLEMİNİN harici ve dâhili düşmanlarının, ikiyüzlü, iki dinli(!) münâfıkların helâk olmalarını diliyoruz Ya Rabbi.

Bizler emirlerini yerine getirdik, affını istemek için bu bayram sabahı divanına geldik, mahrum gönderme YARABBİ...

Dinimize, imanımıza, VATİKANLA DİYALOG KURARAK, Peygamber-i Zişan E fendimizin sünnet ve hadislerine saldıranlara fırsatı verme Allah'ım...
Bizi iman ile öldür, İslâm ile güldür. Nice nice bayramlara erişmeyi, ihlâs ve tevekkül içinde huşu ile ibâdet etmek  fırsatını bizden esirgeme Ya Rabbi.

Türk ve insanlık âleminin hidâyet ve selâmeti, bütün müminlerin affedilerek bütün rahmet ve nimetlerinden faydalanmalar için yapmış olduğumuz  bütün dualarımızı kabul ve makbul eyle Ya Rabbi.

ASİL VE SOYLU TÜRK MİLLETİNİN, ÜLKÜCÜ / TÜRKÇÜ /  TURANCI CAMİAYA MENSUP KARDEŞLERİMİN VE BÜTÜN İSLÂM ÂLEMİNİN; BU DUYGU, İHLÂS VE TEVEKKÜL İÇİNDE MUBAREK KURBAN BAYRAMLARINI KUTLAR HAYIRLARA VESİLE OLMASINI CENABI HAK’TAN NİYAZ EDERİM..

BURADAN BİR HAKKI TESLİM ETMEK İSTİYORRUM: Müslüman olduklarını sık sık dile getirenlerin mevzuatta yapmış oldukları değişikliklerle 40 Bin civarında EV KİLİSENİN açılması ve misyoner faaliyetlerin serbest bırakılması neticesinde; Müslüman Türk çocuklarının Hırıstiyan yapılmasına / Fener Rum Patriğinin EKÜMENİK PATRİKLİK İDDİASIYLA, İSTANBUL’UN GÖBEĞİNDE ‘’YENİ ROMA DİN DEVLETİ’’ NİN kurulması faaliyetlerine / Dünyanın çeşitli ülke kiliselerine mensup MİSYONERLERİN ülkemizde ki sinsi oyunlarına / Her türlü ETNİK ve DİNİ (Musevilik, Hıristiyanlık, Süryanilik gibi) ayırımcılıkların teşvik edilerek MİLLİ BİRLİK ve ÜNİTER YAPIMIZIN bozulmasına karşı şiddetle karşı koyup, bu zararlı akımlara sessiz kalmayarak; bir ORTODOKS HIRISTİYAN olmasına rağmen, Türk milletine mensubiyet şuuru içinde göstermiş olduğu mücadele azminden dolayı TÜRK ORTODOKS CEMAATİ BASIN SÖZCÜSÜ VE SÖZDE ERGENEKON DAVASININ TUTUKLU SANIKLARINDAN SN. SEVGİ ERENEROL HANIMI TÜRK MİLLETİ ADINA KUTLUYORUM VE BU MUBAREK BAYRAM VESİLESİYLE KENDİSİNİ EN KALBİ SEVGİLERİMLE YAD EDİYORUM….  

 ÖNEMLİ NOT: Bu duayı ve bedduayı okuyan her Müslüman kardeşimizin, bu duanın kabulü için EÜZÜ BESMELE çekerek, mutlaka bir FATİHA okusun.

 NAMAZ, DİNİN DİREĞİ,

MÜSLÜMAN’IN MİRACIDIR.

MİRAÇ, YÜKSELMEK DEMEKTİR,

NAMAZINI EDA İLE YÜKSEL TÜRKOĞLU,

SENİN İÇİN YÜKSEKLİĞİN HUDUDU YOKTUR…

 25 EKİM 2012

ORHAN KILIÇOĞLU

 

NOT: Sitemizde yayınlanan köşe yazılarından yazarların kendileri ve yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yorumu ekleyen kişi kimliğini gizlemesi durumunda yapılan yorumlar onaylanmamaktadır. Köşe yazılarından ve yazılan yorumlardan www.cavuslu.org  Çavuşlu  Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.2176 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

SÖZDE İSLÂMCILARA, ÜLKÜCÜLERDEN NAMUS DERSİ - 01/07/2015
SÖZDE İSLÂMCILARA, ÜLKÜCÜLERDEN NAMUS DERSİ
TÜRKLÜKTEN İSTİFA EDEN MÜSTEVLİ KALINTILARI - 22/05/2015
TÜRKLÜKTEN İSTİFA EDEN MÜSTEVLİ KALINTILARI
GEÇMİŞİNİ BİLMEYENİN GELECEĞİ YOKTUR! - 07/02/2015
GEÇMİŞİNİ BİLMEYENİN GELECEĞİ YOKTUR!
İSRAİL MAKASIYLA TÜRKİYEYİ BÖLENLER, ÇİN'İ YAPIŞTIRIYORLAR! - 25/12/2014
İSRAİL MAKASIYLA TÜRKİYEYİ BÖLENLER, ÇİN'İ YAPIŞTIRIYORLAR!
TÜRK'E KÜRT'LE TUZAK KURAN ERMENİ AVCILAR! - 30/11/2014
TÜRK'E KÜRT'LE TUZAK KURAN ERMENİ AVCILAR!
ATATÜRK VE TARİHİN EN BÜYÜK OLAYI - 11/11/2014
ATATÜRK VE TARİHİN EN BÜYÜK OLAYI
KÜRT ŞEREFHAN DİYOR Kİ; ''KÜRT YOKTUR ZİRA KÜRTLER OĞUZ KAĞAN'A DAYANAN BİR BOYDURLAR'' - 13/10/2014
KÜRT ŞEREFHAN DİYOR Kİ; ''KÜRT YOKTUR ZİRA KÜRTLER OĞUZ KAĞAN'A DAYANAN BİR BOYDURLAR''
BİR ALÇAĞA VATAN DERSİ - 28/09/2014
BİR ALÇAĞA VATAN DERSİ
İSTANBUL'A GAVUR İSİMLİ CÂMİ - 10/09/2014
İSTANBUL'A GAVUR İSİMLİ CÂMİ
 Devamı
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam237
Toplam Ziyaret3800903
FINDIK FİYATLARI
NÖBETÇİ ECZANE   
  

google reklams