• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cavuslutesisleri
  • https://twitter.com/cavuslu_org
Üyelik Girişi
ÇAVUŞLUDAN
Facebook ta ÇAVUŞLU HABER

ÇAVUŞLU DA DÜĞÜN TARİHLERİ
GİRESUNSPOR

GÖRELESPOR
GÖRELEYİ CANLI İZLEYİN
İLLER ARASI MESAFE
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.09558.1279
Euro9.76499.8041
NAMAZ VAKİTLERİ
Hava Durumu
google Reklam
Site Haritası

sanalbasin.com üyesidir

Orhan KILIÇOĞLU
İMAN HIRSIZI YANKESİCİ İBLİSLER! RAMAZAN ÇAKALLARI! KUR'AN LA ALDATANLAR!
30/06/2014

ur'an a Kur'an la saldıranlar! 
Kur'an la Kur'an ı tahribe çalışanlar!
''Yalnız Kur'an'' diyen sinsi din düşmanları!
''Kur'an İslâmı'' gibi kelime oyunlarıyla insanları aldatanlar!

DİKKAT!
Ramazan aylarında, biri sapık ve sahtekâr ‘’İLÂHİYATÇI’’ diğeri ise DİLENCİ olmak üzere bu iki tip insan sayısında önemli miktarlarda artış görülür. Bu mübarek Ramazan ayında insanların daha bir hassas olmalarını fırsat bilerek, biri gönüldeki imana, diğeri ise cüzdandaki paraya musallat olurlar. Bu ayda imanımızı da, cüzdanımızı da iyi kollamalıyız ki bayramı buruk kutlamayalım!

Toplumların, birlik ve beraberlik içinde uzun sureli yaşayabilmeleri için, din ve milliyet duygusunun mevcudiyeti tarihi bir gerçektir. Bu iki değer, bir milletin olmazsa olmazlarıdır.

Tarihte hiçbir toplum bu iki duygudan mahrum olarak uzun sure yaşayamamış olup; ya dağılıp yok olup gitmişler ya da başka milletlerin esareti altına girerek, zelil ve sefih bir hayatın esiri olmuşlardır.

Emperyalist Batı âlemi, hedef seçtikleri milletleri önce çözüp, akabinde ise dağıtarak esaretleri altına alabilmek için, en kolay ve netice alıcı yol olarak, onların din ve milliyet duygularını yok etmeye gayret sarf etmişler ve bunun sonucunda arzu ettikleri hedefe kolayca ulaşmışlardır.

Emperyalist güçler, sömürü amaçlı yayılmacı politikalarının önündeki en büyük engel gördükleri Türk milleti üzerinde iki hedefli bir senaryo uygulamışlar ve hâlen olanca hızıyla devam ettirmektedirler.

Birincisi, İslâm inancımızı bozmak,
İkincisi ise, milli duygularımızı, kültürel değerlerimizi ve tarih şuurumuzu zayıflatmak.

İslâm inancımıza, iman ve itikatımıza dışarıdan zarar veremeyeceklerini kesin olarak anlayınca, bu sefer içeriden yıkmaya karar vererek, bir çok sahte âlim ve ulemayı destekleyerek, onlar üzerinden taarruza geçmişlerdir.

Emperyalist Batı'nın içimize sokmayı başardıkları bu sahte âlim ve ulema takımı, sureti Hakk'tan gözüktüklerinden, aynen pirincin içinde gözükmeyen beyaz taşlar misali, pilav kaşığında fark edilemediklerinden dişlerimizi kırmakta fazlaca zorlanmadılar!

Bilhassa İngiltere bu işte çok başarılı olmuştur. Müslümanlar arasından devşirip eğiterek İslam'ın içine soktukları sapıkları kullanarak; milliyetçilik duygularını ustaca istismar edip, İslâm’ı milli yapılara göre deforme etmeyi yâni vahiy şeklini bozmayı yerine göre başarmışlardır.

Bu sahte ulemaya sayısız dini eser yazdırıp saf ve temiz Müslümanların ellerine tutuşturarak onların imâni ve itikadi inanç esaslarını bozdular. Bunu yaparken de Kur'an âyetlerini kullandılar. Âyetleri iniş gayelerinin dışında, hiç alâkası olmayan yerlerde kullanıp Müslümanlar nezdinde inandırıcı olmaya çalıştılar ve de başardılar (Bugün ise bu görevi, bizim yankesici ilâhiyatçılarımız sürdürüyorlar, İyileri tenzih ediyorum)

* Âyetleri tahrif ederek, asıl manasının dışında açıklayıp Allah'ın veli kullarını inkâr ettiler. İtiraz edenlere ise, sen Kur'an a bak, Kur'an ın dışındakilere itibar etme, ''KUR'AN MÜSLÜMANI'' ol dediler ve ortaya atmış oldukları bu ''Kur'an Müslümanlığı'' tuzağı ile aslında Müslümanları Kur'an'ın dışına çıkardılar!

Bu şu demektir: Paygamberi ve O'nun hadislerini bırak, Sünnetlere değer verme, Mezhep İmamları ve İslâm'ın büyük zatlarına itibar etme, sen Kur'an a bak!

ULAN DİNİNİ SATAN MEL'UNLAR!
Tek başıma ben kur'an dan ne anlayabilir ve hangi neticeyi çıkartabilirim ki? 
Tabii ki âyetlerin hükmünü sen verip, neticeyi sen tespit edeceksin, bana ise sadece senin zehirli lokmanı yutmak düşecek öyle mi bre şeytan?

ULAN İBLİSİN KARGOCUSU VELED CEVAP VER!
Oğlumun doktor olmasını istiyorum, gittim 7 yıllık Tıp Kitaplarını alıp eve getirdim. Annesine bir oda hazırlatıp oğlumu bu odaya yerleştirdim, önüne de 7 yıllık Tıp Fakültesi Ders Kitaplarını koydum ve de oğluma sıkı sıkıya tembihledim ''Oğlum sen doktor olacaksın, yedi senelik bir zamanın var, bu kitapları oku bitir, doktor ol ve gidip şehrin göbeğinde bir muayenehane açalım'' desem ve de oğlum dediklerimi yapsa, benim oğlumdan doktor olur mu ve sen gelip muayene olur musun? 
Demez misin ki ''Tıp kitaplarını ancak bir Profesörün nezaretinde öğrenebilirsin, tek başına o kitaplardan bir şey öğrenmenin imkânı yoktur'' 

O ZAMAN TEKRAR CEVAP VER İBLİS HERİF!
Kur'an, tek başına, bir bilensiz, âlim ve ulemasız yâni hocasız nasıl öğrenilebilir ve tüm inceliklerine vakıf olunabilir ki?

TAHRİBATLARINA DEVAM ETTİLER;
* Oruç, namaz gibi temel ibâdetleri sulandırdılar…

* Kadınlar imama olup camide cemaate namaz kıldırabilir dediler...

* Namazın Türkçe okunarak kılınabileceğini iddia ettiler...

* Cünüp şekilde namaz kılınıp, Kur'an okunabilir fetvasını verdiler...

* Kadın açılır, tesettür yoktur gibisinden neler neler söylediler…

Ateist ve gayr-i Müslimlerin de cennete gideceğini ısrarla tekrarladılar ve daha sayısız sapıklıklar…

İngiliz Humper’in yazdığı üzere; İngilizler 13-15 yaş arası 5000 çocuğu Osmanlı içine sokarak, ileride ajan olarak kullanmak için onlara İslâm tahsili yaptırmıştır. Bu İslâmi kisveli ajanlar bir yandan Osmanlıyı çökertirlerken, diğer taraftan ise İslâm dinini tahrif, Müslümanların gönül dünyalarını ise tahrip etmişlerdir.

Sözde âlim, ulema ve ilâhiyatçı etiketleriyle allanıp pullanarak, bilhassa da manevi hassasiyetlerin zirvelerde olduğu Ramazan aylarında, cıbıldak yosmaların fingirdeştiği ekranlarda konuşturulan, gazete ve dergilerde yazdırılan bu iman çalan yankesicilerin söylediklerine asla itibar edilmemeli, bilhassa da çocuklarımıza dinletilmemeli. 

Bu iman hırsızlarının hedefleri top yekun milletimiz olmakla beraber, milliyetçilik ve Türkçülük duygularını okşayarak şaşırtmak istedikleri önemli bir hedef kitle de ülkücü câmiadır.

Bu iman çalan yankesicilere imanını, itikâtını çarptıran, bunlara itibar edip bunların ağızlarını satan o kadar sayıda bizden bildiklerimiz var ki, bunlar artık topal ülkücüdürler ve uyduruk sözde Türkçüdürler!

İmanını çaldıranlar, vatanı da bayrağı da çaldırırlar ki bun lar bizim ne ismimizi kullansınlar ve ne de yanımıza yaklaşsınlar!

28 Haziran 2014


ORHAN KILIÇOĞLU
.

NOT: Sitemizde yayınlanan köşe yazılarından yazarların kendileri ve yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yorumu ekleyen kişi kimliğini gizlemesi durumunda yapılan yorumlar onaylanmamaktadır. Köşe yazılarından ve yazılan yorumlardan www.cavuslu.org  - Çavuşlu  Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz  


2112 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

SÖZDE İSLÂMCILARA, ÜLKÜCÜLERDEN NAMUS DERSİ - 01/07/2015
SÖZDE İSLÂMCILARA, ÜLKÜCÜLERDEN NAMUS DERSİ
TÜRKLÜKTEN İSTİFA EDEN MÜSTEVLİ KALINTILARI - 22/05/2015
TÜRKLÜKTEN İSTİFA EDEN MÜSTEVLİ KALINTILARI
GEÇMİŞİNİ BİLMEYENİN GELECEĞİ YOKTUR! - 07/02/2015
GEÇMİŞİNİ BİLMEYENİN GELECEĞİ YOKTUR!
İSRAİL MAKASIYLA TÜRKİYEYİ BÖLENLER, ÇİN'İ YAPIŞTIRIYORLAR! - 25/12/2014
İSRAİL MAKASIYLA TÜRKİYEYİ BÖLENLER, ÇİN'İ YAPIŞTIRIYORLAR!
TÜRK'E KÜRT'LE TUZAK KURAN ERMENİ AVCILAR! - 30/11/2014
TÜRK'E KÜRT'LE TUZAK KURAN ERMENİ AVCILAR!
ATATÜRK VE TARİHİN EN BÜYÜK OLAYI - 11/11/2014
ATATÜRK VE TARİHİN EN BÜYÜK OLAYI
KÜRT ŞEREFHAN DİYOR Kİ; ''KÜRT YOKTUR ZİRA KÜRTLER OĞUZ KAĞAN'A DAYANAN BİR BOYDURLAR'' - 13/10/2014
KÜRT ŞEREFHAN DİYOR Kİ; ''KÜRT YOKTUR ZİRA KÜRTLER OĞUZ KAĞAN'A DAYANAN BİR BOYDURLAR''
BİR ALÇAĞA VATAN DERSİ - 28/09/2014
BİR ALÇAĞA VATAN DERSİ
İSTANBUL'A GAVUR İSİMLİ CÂMİ - 10/09/2014
İSTANBUL'A GAVUR İSİMLİ CÂMİ
 Devamı
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam242
Toplam Ziyaret3800908
FINDIK FİYATLARI
NÖBETÇİ ECZANE   
  

google reklams